Codziennie Nowe Modele dla Ciebie! W naszym sklepie Nowości to nie tylko puste hasło – to nasza filozofia. Praktycznie każdego dnia do naszego asortymentu trafiają świeże modele, które zapewniają Ci stały dostęp do nowych inspiracji. Nasza pasja do poszukiwania najnowszych trendów sprawia, że możesz być pewna, że zawsze znajdziesz tu coś wyjątkowego.

EKOLOGICZNIE

 

SUMA ekologicznych rozwiązań!

Czy można prowadzić zrównoważony ekologicznie sklep internetowy? Eko podejście w branży e-commerce, to już nie tylko moda, ale coraz bardziej popularny styl funkcjonowania wielu firm.

Można powiedzieć, że samo prowadzenie sklepu internetowego może być postrzegane jako ekologiczne, zwłaszcza z perspektywy klienta. W tradycyjnych sklepach często zdarza się, że podczas zakupów otrzymujemy dodatkowe opakowania, folie, torby i reklamówki w większej ilości, niż jest to faktycznie potrzebne. Oczywiście, niekiedy są one niezbędne do przeniesienia zakupów, jednak w wielu przypadkach używa się ich w nadmiarze, co jest niepotrzebnym marnotrawstwem.

Warto podkreślić, że tradycyjne metody zakupów również negatywnie wpływają na środowisko. Wielu klientów dojeżdża do sklepów własnymi samochodami, co prowadzi do sporej emisji spalin. Ponadto, jeśli nie znajdą pożądanego produktu, muszą odwiedzić kolejne sklepy lub galerie, generując jeszcze więcej emisji. Oczywiście, dostarczenie produktów zamówionych w sklepie internetowym również wiąże się z wykorzystaniem pojazdu, ale jest bardziej efektywne. Podczas gdy do sklepu stacjonarnego musi dojechać stu klientów, to dzięki e-commerce do setki klientów dojedzie tylko jeden samochód.

No dobrze. A jakie EKO rozwiązania stosujemy w SUMA BUTY?

Po pierwsze jako firma z zielonym podejściem oszczędzamy papier.

Postanowiliśmy zrezygnować z drukowania tradycyjnych faktur oraz formularzy zwrotów. Minimalizujemy zużycie papieru a tym samym redukujemy odpady. Zamiast tego, oferujemy naszym klientom możliwość otrzymywania faktur i przesyłania formularzy zwrotów w formie elektronicznej.

Po drugie: skutecznie wprowadzamy biodegradowalne foliopaki!

To w pełni kompostowalne koperty kurierskie, które powstają z certyfikowanego biotworzywa złożonego z polilaktydu, skrobi kukurydzianej oraz olejów roślinnych.

Po trzecie rezygnujemy z dodatkowych folii i reklamówek.

Naszym celem jest zmniejszenie ilości plastiku w obiegu. Zamiast folii bąbelkowych, stosujemy alternatywne rozwiązania, takie jak kartony z odzysku, papier ekologiczny lub materiały biodegradowalne, aby zapewnić bezpieczny transport produktów. Zupełnie rezygnujemy z dodatkowych reklamówek w przesyłkach, a w sklepach stacjonarnych zachęcamy Klientów do korzystania z wielokrotnego użytku torebek, wiklinowych koszyków lub innych ekologicznych opcji do przenoszenia zakupów.

Po czwarte, jeśli już dostarczamy Wam ulotkę informacyjną...

to wykorzystujemy papier z recyklingu, produkowany z materiałów wtórnych, takich jak zużyte wydruki i opakowania. Wszystko to pomaga zmniejszyć ilość odpadów i zużycie zasobów naturalnych. Dzięki temu, nasze ulotki nie tylko dostarczają istotne informacje, ale również przyczyniają się do ochrony naszej planety.

No i na koniec EKO BUTY!

Tak! W naszym sklepie znajdziesz buty marki ZAXY, które są hipoalergiczne, wegańskie i w pełni nadają się do recyklingu. Mają charakterystyczny zapach gumy balonowej, który może być tak przyjemny, że czasami ma się ochotę... je zjeść! Oczywiście, są one tak piękne i modne, że szkoda byłoby je tracić w ten sposób ;)

Ekologiczne buty Zaxy są wykonane z bioplastiku, który jest biodegradowalny lub pochodzi z recyklingu. Marka stawia na minimalizację zużycia wody i energii podczas procesu produkcji. Dodatkowo, Zaxy prowadzi programy recyklingu butów, zachęcając klientów do oddawania zużytych par, które następnie są przetwarzane na nowe produkty lub materiały. Czy to nie wspaniałe?

Wierzymy, że każdy mały gest przyczynia się do większej ochrony naszej planety. Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nasze eko-praktyki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium